Zgromadzenie IC

Forum stworzone zostało dla http://imperium-cienia.blog.onet.pl/ . Serdecznie zapraszamy, Rada Cieni.


#1 2010-10-24 21:03:50

 Safire

Władczyni Mroku

Zarejestrowany: 2010-10-23
Posty: 38
Punktów :   
WWW

Jazda konna

Tak jak w temacie. Rozmawiamy tu o jeździe konnej.
Kto z was jeździ? Ile czasu? Na jakim poziomie jeździeckim jesteście? Macie swoje ulubione wierzchowce? A może chcielibyście się z nami podzielić swoimi przygodami  związanymi z końmi?

Ja osobiście jeżdżę już od 2-3 lat. Od zawsze kochałam zwierzęta, jakimi są konie.
Najbardziej uwielbiam jazdy w terenie. Kocham oglądać świat z końskiego grzbietu, a zwłaszcza z grzbietu mojej ulubionej klaczy - Soliny.
Jest to bardzo sympatyczny srokaty hucuł, miewający czasem swoje kaprysy, a to czasem stanie na nodze, a to fiknie kilka baranków, mimo to bardzo ją kocham.


' Były dwie siostry - Noc i Śmierć, Śmierć większa a Noc mniejsza, Noc była piękna jak sen, a Śmierć... Śmierć była jeszcze piękniejsza ... '

Safire jest złą moderatorką, która za nieprzestrzeganie podstawowych zasad ortografii i interpunkcji oraz za brak kultury, tak cię walnie, że z wrażenia zaczniesz myśleć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inteligentnydom.pun.pl www.inzynieria-chemiczna2008.pun.pl www.heroes3.pun.pl www.motorybnik.pun.pl www.katowice-deskorolka.pun.pl